BRAIN BOX  це:

► просто сухофрукти та горіхи

► корисні  снеки зі зрозумілим складом

► відбірна, найякісніша сировина

► єдиний виробник, який використовує найякісніші горіхи та сухофрукти (відбір всіх складових наших міксів відбувається вручну, жодне автоматичне приладдя не зможе так прискіпливо виконати відбір)

► продукти з цілісною структурою, всі складові залишаються у тому вигляді в якому їх створила природа (ми нічого не подрібнюємо, не оброблюємо всілякими речовинами, не додаємо зайвого)

це зручний і привабливий формат пакування

BRAIN BOX  можна: дітям від 3х до 99 років, дорослим, вагітним , спортсменам, тим хто не є прихильниками здорового харчування, але  дуже хочуть чогось смачненького, вегетаріанцям, м’ясоїдам, мандрівникам, політикам, бізнесменам і звичайно хорошим людям.

BRAIN BOX  можна: взяти в дорогу, поїсти дома, дати дитині в школу, пригостити начальника, подарувати на день народження, пригостити колегу, перекусити на роботі…можна всюди і це буде незабутньо.

BRAIN BOX це не ті горіхи та сухофрукти, які продаються в супермаркетах або на лотках, це не ті сухофрукти та горіхи, які продають інші виробники в Україні…. це найкращі, найякісніші горіхи та сухофрукти зі всього світу.

Герметична упаковка, стерильне виробництво, відбірні складові,  рецепти міксів створені спеціально для максимального отримання всіх корисні речовин і любов до своєї справи – роблять мікси від компанії BRAIN BOX такими смачними і корисними.

BRAIN BOX це мікси, які рекомендують своїм знайомим, пригощають своїх дітей, співробітники нашого виробництва. А це найкращий доказ якості нашого продукту!